ID: 20867
Docenten gezocht
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
Jeugdzorg
Functiebeschrijving
Docent
Docent Biologie, Economie, M&O, Nask
Parttime / fulltime (in overleg)
Als VSO docent vervul je een bijzondere rol!
- Je stimuleert jongeren met complexe gedragsproblematiek en hun ouders/opvoeders om zelf de regie over hun leven te pakken. Dat vergt passie, flexibiliteit, lef en doorzettingsvermogen. Jij geeft talent een kans!
- Je geeft onderwijs aan jongeren met internaliserende problematiek en daarbij gedragsproblemen. Je biedt een attractief en educatief lesprogramma aan de leerlingen op het TL en HAVO/VWO niveau voor de vakken Biologie, Economie, M&O en Nask.
- Jij haalt het beste uit de jongeren, zodat zij zich ontwikkelen tot zelfstandige volwassenen met talenten, dromen en mogelijkheden. Dit doe je niet alleen. Je wordt ondersteund door een team van professionals en assistenten.
- *
Wie ben jij?
Om jouw functie zo goed mogelijk te vervullen, breng je ervaring en kennis mee:
Je bent in het bezit van de 2e graad lesbevoegdheid (Biologie, Economie, M&O of Nask);
Je hebt affiniteit en recente, relevante ervaring met onze doelgroep;
Je biedt onze jongeren houvast en structuur zodat zij zich zo optimaal mogelijk kunnen ontwikkelen;
Je maakt verbinding, bent een doorzetter en hebt lef!
Functie-eisen
Wie ben jij?
Om jouw functie zo goed mogelijk te vervullen, breng je ervaring en kennis mee:
Je bent in het bezit van de 2e graad lesbevoegdheid (Biologie, Economie, M&O of Nask);
Je hebt affiniteit en recente, relevante ervaring met onze doelgroep;
Je biedt onze jongeren houvast en structuur zodat zij zich zo optimaal mogelijk kunnen ontwikkelen;
Je maakt verbinding, bent een doorzetter en hebt lef!
Arbeidsvoorwaarden
Wij waarderen jouw inzet
We bieden je een uitdagende, intensieve functie bij een dynamische organisatie waarin volop aandacht is voor jouw persoonlijke ontwikkeling. Onder begeleiding van mede-professionals op jouw locatie probeer je via onze methodieken het meest optimale uit de leerling te halen. Door trainingen als Persoonlijk Meesterschap en Oplossingsgericht werken werk je ook aan je eigen ontwikkeling, zodat je steeds voorbereid bent op de maatschappelijke veranderingen, die deze doelgroep en passend onderwijs met zich meebrengen. De arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO Primair Onderwijs.
Het dienstverband is in eerste instantie tijdelijk, met de mogelijkheid tot verlenging voor onbepaalde tijd.
Onze nieuwe collega?
Bij interesse ontvangen wij graag een korte motivatiebrief met CV per e-mail t.a.v. Monique Huizinga, [email protected]
Het aanvragen van een Verklaring omtrent Gedrag (VOG) is onderdeel van de sollicitatieprocedure. Wanneer je niet beschikt over één van bovenstaande diploma's kan je sollicitatie niet in behandeling genomen worden.